Slagbord 1800-tal

327293

SLAGBORD, 1800-tal, furu, höjd ca 73, 105x62+27+62 cm

Slitage, avlutat, smärre lagningar

Rum 15

Slagbord 1800-tal

Budhistorik (9 bud)
2001788
1 600
2010040
2001788
2010034
2001788

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.