Kolonner sekelskifte 1900

327286

KOLONNER, 1 par, sekelskifte 1900, bronserade, ovandel med kapitäl, på lösa socklar, höjd ca 213 cm

Slitage/smärre skador

Diverse

Rum 19

Kolonner sekelskifte 1900

Budhistorik (22 bud)
2009549
3 800
2013095
3 600
2009549
3 400
2013093
3 200
2009549

Slutpris SEK:
3 800
383 EUR, 435 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.