Suzan Weil objekt

327278

SUSAN WEIL (USA, född 1930): Pic Nic Flower,signerad och daterad Weil Sweden 1981, blandteknik på omslutet papper i boxram, rammått 42 x51x 7 cm
Proveniens: Anders Tornberg Gallery, Lund

Rum 9

Suzan Weil objekt

Budhistorik (16 bud)
2040257
3 600
2040082
3 400
2024781
3 200
2024781
2040081
2 800

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.