Matta rölakan

327276

MATTA, rölakan, 1950/60-tal, signerad SN, ca 240 x 166 cm

Större fläck

Mattor/Textilier

Matta rölakan

Budhistorik (7 bud)
2010490
3 600
2003021
3 400
2002739
3 200
2001582
2002735

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.