Gunnel Sahlin glas

327274

GUNNEL SAHLIN, vas, glas, "Colombine", Kosta Boda, i botten signerad och numrerad, höjd ca 27 cm

Glas, Vaser, skålar, fat

Monter 10

Gunnel Sahlin glas

Budhistorik (15 bud)
2013001
2012997
950
2012993
900
2012992
850
2012989

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.