Atenienn 1800-talets andra hälft

327272

ATENIENN, 1800-talets andra hälft, betsad, svarvad stomme, konturerade hyllplan, höjd ca 140, 68x38 cm

Smärre sprickor o skador

Möbler, Hyllor

Rum 4

Budhistorik (18 bud)
2013072
1 300
2013068
2013066
2013062
2013065
950

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.