Stolar Edsbyverken

327270

JAN HALLBERG, stolar, 4+1 st, främst Edsbyverken (4 st), 1950/60-tal, teak, 4 sitsar med brännmärkning undertill, 1 sits med etikettmärkning "Tallåsenstolar", sitthöjd ca 42 cm

Smärre skador, en stol i ngt mörkare trä

Rum 4

Stolar Edsbyverken

Budhistorik (24 bud)
2012646
1 900
2012637
1 800
2012529
1 700
2012376
1 600
2011464

Slutpris SEK:
1 900
181 EUR, 204 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.