Enrico Baj Nixon - Kissinger

327257

ENRICO BAJ (1924-2003): "Nixon and Kissinger leading the "Columbus day parade", signerad och numrerad Baj 74/80, 1970-tal, färglitografi, bildmått 37,5x141 cm, rammått 50x153 cm

Fläckar

Rum 11

Enrico Baj Nixon - Kissinger
Budhistorik (4 bud)

2012154
700
2012150
500
2011033
450
2007339

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.