Ruben Heleander oljemålning

327248

RUBEN HELEANDER (1931-2003): Strandmotiv, signerad Heleander, olja på duk, ca 38 x 45 cm

Lagning, ytsmuts

Fack 8

Ruben Heleander oljemålning

Budhistorik (22 bud)
2007950
1 600
2012110
2007950
1 400
2011873
1 300
2007950

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.