Ruben Heleander oljemålning

327245

RUBEN HELEANDER (1931-2003): "En vacker höstdag, Årdalen Sörmland", signerad Heleander, olja på duk, ca 65 x 54 cm

Ytsmuts

Fack 15

Ruben Heleander oljemålning

Budhistorik (26 bud)
2011772
3 600
2011775
3 400
2011772
3 200
2011768
2011767
2 800

Slutpris SEK:
3 600
343 EUR, 386 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.