Robert Winchester Fraser akvarell

327244

ROBERT WINCHESTER FRASER (1848-1906): Stockbridge, akvarell, signerad och daterad R.W. Fraser -88, 17x32 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 17

Budhistorik (5 bud)
2011365
500
2012757
450
2011365
2001804
2001446

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.