Ruben Heleander oljemålning

327243

RUBEN HELEANDER (1931-2003): "Segelbåt i sommarljus, Österlen Skåne", signerad Heleander, olja på duk, ca 64 x 53 cm

Ytsmuts

Fack 39

Ruben Heleander oljemålning

Budhistorik (27 bud)
2011849
2011816
3 800
2011848
3 800
2011816
3 600
2011842
3 400

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.