Roland Svensson litografi

327234

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Den gamla ångbåten", signerad Roland S, 88/360, färglitografi, bladmått 60x45 cm

Fack 25

Roland Svensson litografi
Budhistorik (7 bud)
2009196
1 400
2008682
1 300
2008679
2008410
2003481
850

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.