Madelein Pyk litografi

327233

MADELEINE PYK (född 1934): Stockholmsmotiv, signerad och numrerad Madeleine Pyk 238/250, färglitografi, 36x46 cm

Fack 40

Madelein Pyk litografi
Budhistorik (15 bud)
2011757
2011752
2011748
950
2011738
900
2011465
850

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.