Madeleine Pyk litografi

327232

MADELEINE PYK (född 1934): "I ateljén", signerad M Pyk, numrerad, färglitografi, 4888/5000, 55x42 cm

Fack 30

Madeleine Pyk litografi
Budhistorik (9 bud)
2010308
650
2009850
600
2010307
600
2009850
550
2010305
500

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.