Lena Linderholm litografi

327230

LENA A LINDERHOLM (född 1947): Sommarblomster signerad och numrerad, färglitografi, 98/190, bladmått ca 60x76 cm

Fack 27

Lena Linderholm litografi
Budhistorik (20 bud)
2012222
2012204
1 900
2012204
1 700
2012196
1 600
2012188

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.