Marianne Lindberg De Geer Collage

327227

MARIANNE LINDBERG DE GEER (född 1946): "Jag tänker på mig själv", signerad och daterad med kulpenna på baksidan MLDG -97, collage, 15,5x16,5 cm
PROVENIENS: andréhn-shiptjenko, Stockholm

Monter 31

Budhistorik (14 bud)
2012263
2012166
950
2012165
900
2011749
850
2011061

Slutpris SEK:
191 EUR, 215 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.