Raimund Volanek oljemålning

327225

RAIMUND VOLANEK (1857 -1924), Talmud studerande, signerad R Volanek, olja på duk, 21x16 cm

Konst, Äldre måleri

Monter 9

Raimund Volanek oljemålning

Budhistorik (4 bud)

2011154
750
2007149
700
2005213
2001171

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.