Fåtöljer

327224

FÅTÖLJER, 1 par, 1950-tal, troligen Sverige, originalklädsel i mönstrad röd och svart textil

Slitage, senare limningar

Möbler, Fåtöljer

Rum 5

Fåtöljer

Budhistorik (1 bud)

2011975
2015-09-11 13:16:47

2015-09-11 kl 15:20
Slutpris SEK:
29 EUR, 32 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.