Takarmatur

327194

TAKLYKTA, 1900-talets första hälft, stomme i glas, behängd med olikslipade prismor, för 1 ljuspunkt, höjd ca 38 cm

Smärre nagg

Belysning, Taklampor

Rum 3

Takarmatur
Budhistorik (16 bud)
2011908
2011765
1 900
2011397
1 800
2008205
1 700
2011396
1 600

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.