Sextant

327188

SEXTANT, 1800-tal, märkt Norie & Co London 849, delvis i mässing, med schatull i mahogny

Slitage, schatull med skada

Diverse, Nautica/Technica

Monter 9

Sextant

Budhistorik (15 bud)
2011558
2012507
2011558
1 900
2012499
1 800
2011558
1 700

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.