Olle Hjortberg

327175

OLLE HJORTZBERG (1872-1959): Blomsterstilleben, signerad och daterad Olle Hjortzberg 41, olja på duk, 54x45 cm

Rum 7

Olle Hjortberg

Budhistorik (32 bud)
2012350
36 000
2012339
35 000
2012346
34 000
2012339
32 000
2012333
31 000

Slutpris SEK:
36 000
3 625 EUR, 4 118 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.