Carl Johan Sjöstrand oljemålning

327164

CARL JOHAN SJÖSTRAND (1789-1857), Interiör, olja på duk, signerad och daterad C J Sjöstrand 1846, ca 70 x 91 cm

Dukskador, duklagningar

Konst, Äldre måleri

Rum 8

Budhistorik (2 bud)

2001559
5 000
2001433

Slutpris SEK:
5 000
477 EUR, 537 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.