Roland Svensson färglitografi

327156

ROLAND SVENSSON (1910-2003): Skärgårdsmotiv, signerad Roland S, 67/360, färglitografi, ca 29 x 46 cm

Fack 32

Roland Svensson färglitografi

Budhistorik (4 bud)

2011611
550
2009958
500
2001202
450
2001133

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.