Dalahäst 1900-tal

327153

DALAHÄST, 1900-talets första hälft, bemålat trä, höjd ca 20 cm

Skador, slitage

Diverse

Monter 21

Dalahäst 1900-tal

Budhistorik (4 bud)

2044647
450
2044646
2044237
2036639

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.