Sven-Olof Ehrén färglitografier

327152

SVEN-OLOF EHRÉN (1927-2004): (2), Slussen och Slottet Stockholm, signerade och daterade Sven Olof Ehren, 51/360 resp 146/360, färglitografier, vardera ca 23 x 40 cm

Fack 35

Budhistorik (8 bud)
2008239
650
2012443
600
2008239
550
2012442
500
2008239
450

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.