Gunnar Svenson akvarell

327143

SVENSON, Gunnar (1892-1977): Kvinna med stickning, signerad Svenson, akvarell, 30x23 cm

Fack 11

Gunnar Svenson akvarell
Budhistorik

2015-09-10 kl 10:45
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.