Gunnar Svensson oljemålning

327137

GUNNAR SVENSSON (1892-1977): Landskap med kyrka, signerad Gunnar Svensson, olja på duk, 38x45 cm

Dukskador

Fack 34

Gunnar Svensson oljemålning

Budhistorik (1 bud)

2006410
2015-09-07 17:10:54

2015-09-10 kl 21:33
Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:
3 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.