John Erik Franzén litografier

327134

JOHN ERIK FRANZÉN, (född 1942 ): (2) "Den vita cadillacen", signerad och daterad John Erik Franzén 1978, färglitografi, bladstorlek 70x98 cm
Oramade

Rum 4

John Erik Franzén litografier

Budhistorik (4 bud)

2007369
2007368
1 300
2006016
1999932

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.