Brosch 14 k guld

327129

BROSCH, 14 k guld, i form av en blomkvist, skurna blommor av ametister, 4 fasetterade vita stenar, skurna löv möjligen av jade, höjd 5 cm, totalt vikt ca 15,2 g

Skador, baksida med lagning

Guld/Smycken

Brosch 14 k guld

Budhistorik (14 bud)
2039404
2 600
2039255
2 400
2039402
2 400
2039255
2031238

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.