Oidentifierad konstnär oljemålning

327124

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1900-tal, jaktscen, signerad A. Schatz, olja på duk, ca 63x95 cm

Smärre krackeleringar

Fack 21

Budhistorik (5 bud)
2010841
1 300
2010709
2009824
2006088
2001447

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.