Péter Kloton oljemålning

327121

PÉTER KLOTON (Ungern, 1927-1985): Stilleben, signerad, olja på duk, ca 91x61 cm

Fack 53

Péter Kloton oljemålning

Budhistorik (8 bud)
2010346
2010302
2010300
850
2008914
2004145
750

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.