MAts Burman fotografi

327116

MATS BURMAN, "Noomi Rapace 2009", silvergelatinfoto, signerad på fotopapprets baksida, numrerad 7/10, Pappersstorlek 40x50 cm

Konst, Fotografi

Rum 1

MAts Burman fotografi

Budhistorik (15 bud)
2010000
6 600
2009819
6 400
2003377
6 200
2009818
6 200
2003377
6 000

Slutpris SEK:
6 600
665 EUR, 755 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.