Olof Gylling akvarell

327111

OLOF GYLLING (1870-1929): Kornknarr och Vattenrall, signerad Olof Gylling, akvarell, ca 22x31 cm

Fack 8

Olof Gylling akvarell

Budhistorik (1 bud)

2010026
2015-09-10 10:15:25

2015-09-10 kl 17:30
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.