Ulf Nilsson färglitografi

327109

ULF NILSSON (samtida), ishockeyspelare, signerad Ulf H Nilsson, färglitografi E.A. 40x50 cm

Fack 3

Ulf Nilsson färglitografi
Budhistorik (2 bud)

2023234
450
2023232

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.