Fanny Låstbom oljemålning

327108

FANNY LÅSTBOM (1857-1926): Landskapsvy, signerad F. Låstbom, olja på duk, ca 31x24 cm

Fack 14

Fanny Låstbom oljemålning

Budhistorik (20 bud)
2010194
2010196
2010194
1 800
2010186
1 700
2010184
1 600

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.