Lindorm Liljefors oljemålning

327104

LINDORM LILJEFORS (1909-1985): Häst med hölass, signerad och daterad Lindorm L -46, olja på pannå, ca 46x56 cm

Rum 22

Lindorm Liljefors oljemålning

Budhistorik (34 bud)
2010146
4 800
2010145
4 600
2010143
4 400
2010142
4 200
2010139

Slutpris SEK:
4 800
483 EUR, 549 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.