Uno Vallman litografi

327102

UNO VALLMAN (1913-2004): Motiv från båtvarv, färglitografi, signerad,205/290, 39x47 cm

Fack 54

Uno Vallman litografi
Budhistorik (3 bud)

2010326
2010260
2009420

Slutpris SEK:
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.