Ernst Billgren litografi

327101

ERNST BILLGREN (född 1957): "Kyrkan", signerad Ernst Billgren, 186/450, färglitografi, 33x42 cm

Fack 52

Ernst Billgren litografi
Budhistorik (9 bud)
2009960
1 700
2005539
1 600
2000074
2005538
2000074
1 400

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.