Oljemålning 1800-tal

327095

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Landskap med figurer, olja på duk, 50x64 cm

lagningar

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Oljemålning 1800-tal

Budhistorik (24 bud)
2019120
7 200
2019161
7 000
2019120
6 800
2019154
6 600
2019120
6 400

Slutpris SEK:
7 200
725 EUR, 824 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.