Byrå

327090

BYRÅ, gustaviansk stil, 1900-talets första hälft, konturerad kalkstensskiva, fanerad i mahogny, beslag i mässing, snedställda hörn med kanneleringar, mässingsskodda ben, höjd ca 84, 83 x 49 cm

Bruksslitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att uthämta i utlämningsdisken

Rum 6

Byrå

Budhistorik (13 bud)
2010824
1 800
2010823
1 700
2010822
1 600
2010820
2010817
1 400

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.