Lennart Nyström färglitografier

327088

LENNART NYSTRÖM (född 1944): (6), signerad Lennart Nyström, numrerade 55/250, 158/250, 62/250, 68/250, 75/250, 183/250, färglitografier, monterade på syrafritt papper i förgyllda ramar, vardera ca 27x19,5 cm

Fack 44

Budhistorik (9 bud)
2009847
2006927
2000176
2000173
550
2000170
500

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.