Anders Blomberg oljemålning

327087

BLOMBERG, O Anders (Stockholm, född 1952 ): "Stanna när klockan ljuder-Slussen ", signerad, olja på duk, 46x64 cm

Fack 25

Anders Blomberg  oljemålning

Budhistorik (6 bud)
2010233
550
2010220
500
2010204
450
2010085
2009416

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.