Anders Blomberg oljemålning

327086

BLOMBERG, O Anders (Stockholm, född 1952 ): "Slussen ", signerad, olja på duk, 48x71 cm

Konst, Modernt måleri, Stockholmiana

Fack 22

Anders Blomberg oljemålning

Budhistorik (13 bud)
2003376
2007488
950
2003376
900
2007319
850
2003376

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.