Toilettebord

327073

TOILETTEBORD, 1950-tal, teak, låda med fackinredning, lock med spegel, märkt Svenska Möbelfabriken, höjd ca 68, 90x40 cm

Smärre fanerskador

Rum 5

Toilettebord

Budhistorik (5 bud)
1998978
500
2004760
450
1998978
2000617
1998978

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.