Gustav Adolf Fahle oljemålning

327062

GUSTAV ADOLF FAHLE (1906-1989): Motiv från Harstena, signerad Fahle, olja på pannå, ca 38 x 46 cm

Fack 25

Budhistorik (3 bud)

2010794
2010098
2007131

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.