Einar Lynge Ahlberg oljemålning

327056

EINAR LYNGE-AHLBERG (1913-1980): Kustbild, signerad Lynge A, olja på pannå, ca 65 x 81 cm

Fack 30

Budhistorik (6 bud)
2000621
1999234
1999233
900
1999232
750
1999231
500

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.