Antal Anton Péczely oljemålning

327055

ANTAL ANTON PÉCZELY (Ungern 1891-1963): Chasssisk rabbi, signerad, olja på duk, ca 41 x 30 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 19

Budhistorik (5 bud)
2010032
2010030
600
2010027
1999104
1998774

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.