Grammofon His Masters Voice

327046

RESEGRAMMOFON, His Masters Voice, England, 1900-talets första hälft, svart fodral, förkromade detaljer, lådans höjd ca 15, 42x29 cm
Stenkakor medföljer

Slitage

Diverse

Monter 8

Grammofon His Masters Voice

Budhistorik (16 bud)
2010603
2010598
2010596
950
2010590
900
2010587
850

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.