Mac Hamilton olja

327039

MAC HAMILTON (född 1952): Stilleben, signerad Mac Hamilton samt daterad på baksidan 2005, olja på duk, 87x141 cm

Rum 21

Mac Hamilton olja

Budhistorik (3 bud)

2019370
7 200
2017681
3 200
2009766

Slutpris SEK:
7 200
725 EUR, 824 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.